BARGLOB, 1900-talets senare del.

1490190. BARGLOB, 1900-talets senare del.

Diameter 73 cm, höjd ca 103 cm.

Omfattande skador och dekorationsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 646