PINNSTOLAR, 4 stycken, teak/björk.

149006. PINNSTOLAR, 4 stycken, teak/björk.

1960/70-tal.

bruksslitage samt omlimmade pinnar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960/70-tal.

Antal besök: 900