SKRIN, Orientaliskt, 1900-tal.

148993. SKRIN, Orientaliskt, 1900-tal.

Längd 26 cm, Bredd 17,5 cm, Höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 547