FÅTÖLJ, mahogny/grön plysch.

FÅTÖLJ, mahogny/grön plysch.
148981. FÅTÖLJ, mahogny/grön plysch.

1900-talets senare hälft.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets senare hälft.

bruksslitage.

Antal besök: 1 669