SKULPTURFRAGMENT, glaserat lergods, 1800-tal.

1489796. SKULPTURFRAGMENT, glaserat lergods, 1800-tal.

Höjd inklusive senare sockel 21,5 cm. Bredd 18 cm.

Slitage samt smärre glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 213