Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
KORKSKRUVAR, BESTICK SAMT FÄLLKNIVA, 18/1900-tal.
1489645. KORKSKRUVAR, BESTICK SAMT FÄLLKNIVA, 18/1900-tal.
en mindre låda.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
en mindre låda.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
176