PARTI BIJOUTERIER, mestadels halsband m m. 1900/2000-tal.

14895. PARTI BIJOUTERIER, mestadels halsband m m. 1900/2000-tal.

Halsband i varierande material, örhängen, ringar med mera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 609