DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Tissot, total vikt 20,1 gram.

148944. DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Tissot, total vikt 20,1 gram.

Bismark armband.
Längd 18,5 cm.

Smärre repor/ smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bismark armband.
Längd 18,5 cm.

Antal besök: 716