BYRÅ, LAMPBORD, 1 par, 1900-tal.

14894. BYRÅ, LAMPBORD, 1 par, 1900-tal.

Lampborden i engelskstil, Byråns mått: längd 99, bredd 48, höjd 79, Bordens höjd 54 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 482