FIGURIN, metall, ödla, 1900-tal.

1489263. FIGURIN, metall, ödla, 1900-tal.

Längd ca 9 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 9 cm.

Slitage.

Antal besök: 838