MATBORD, mahogny, 1900-tal.

MATBORD, mahogny, 1900-tal.
1488903. MATBORD, mahogny, 1900-tal.

Mått 96x96 cm, höjd 74 cm, + 3 iläggsskivor 64 cm vardera.

Slitage och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och ytrepor.

Antal besök: 751