DAMSKRIVBORD, vitlackerat trä, 1900-tal.

1488902. DAMSKRIVBORD, vitlackerat trä, 1900-tal.

Bredd 90 cm, djup 60 cm, höjd 104 cm.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633