SOFFA, modell Barcelona, 1900-tal.

1488894. SOFFA, modell Barcelona, 1900-tal.

Längd 155 cm, djup 75 cm, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 725