AUTOGRAFER, ca 30 st, Ridsport.

148878. AUTOGRAFER, ca 30 st, Ridsport.

Signerad idolbilder samt tidningsurklipp.
Autografer: Bl a Isabell Werth, H.G Winkler, Ulrich Kirchhoff, Anneliese Küppers, Reiner Klimke, Dick Hafemeister, Hans Günter Winkler, Isabell Werth, Jerry Smit, Marcus Fuchs, Franke Sloothaak, Hugo Simon, Ludger Beerbaum, Lars Nieberg, Nicole Uphoff, Otto Beder, Marcus Ehning, Lars Nieberg

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 572