SKRIVBORD, Englesson, 2000-tal.

148876. SKRIVBORD, Englesson, 2000-tal.

Med tre lådor i sargen. Längd 135, bredd 70, höjd 75 cm.

Bruksslitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och märken.

Antal besök: 1 904