SPEGELAMPETTER, ett par, för två ljus vardera, 2000-tal.

148863. SPEGELAMPETTER, ett par, för två ljus vardera, 2000-tal.

Höjd ca 141 cm vardera.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 141 cm vardera.

Smärre slitage.

Antal besök: 495