GLAS OCH KERAMIK, bl.a. Rörstrand samt YTTERFODER, keramik.

148855. GLAS OCH KERAMIK, bl.a. Rörstrand samt YTTERFODER, keramik.

Kaffegods, Rörstrand.
Glaskannor.
Väggvas, Ekeby.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffegods, Rörstrand.
Glaskannor.
Väggvas, Ekeby.

Slitage, nagg.

Antal besök: 589