Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SALUTKANON, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.
148823. SALUTKANON, gjutjärn, Stavsjö bruk, 1900-tal.
Längd ca. 35 cm. Trälavett.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 35 cm. Trälavett.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
695