LOCKURNA, fajans, Rörstrand, 1900-tal.

148806. LOCKURNA, fajans, Rörstrand, 1900-tal.

Lock med dekor av fågel. Höjd ca 39 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 635