FICKUR, SYSTEME GLASHÜTTE.

FICKUR, SYSTEME GLASHÜTTE.
1487609. FICKUR, SYSTEME GLASHÜTTE.

Schweiz, 14k guld, omkring år 1900, med ankargång, serienummer 85064, diameter 54 mm, vikt 97,5 gram.

Slitage, bucklor, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 713