SKÅL PÅ FOT, Farstagods, Wilhelm Kåge Gustavsberg Studio.

148757. SKÅL PÅ FOT, Farstagods, Wilhelm Kåge Gustavsberg Studio.

Diameter ca 10 cm. Höjd ca 7 cm.

bruksslitage, krackelyrer, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 290