Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, 1900-tal, 200 x 143 cm.
1487452. MATTA, 1900-tal, 200 x 143 cm.
blå
200 x 143 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
blå
200 x 143 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
321