TAKFOTOGENLAMPA, majolika, 6-ljusarmar, 18/1900-tal.

1487392. TAKFOTOGENLAMPA, majolika, 6-ljusarmar, 18/1900-tal.

Hö och sänkbar 100-120 cm. Diameter ca 60 cm.

Brukslitage. Brännarrör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 437