SKRIVBORDSSTOL, ek, Tranås Kontorsmöbler. 1900-talets början.

148716. SKRIVBORDSSTOL, ek, Tranås Kontorsmöbler. 1900-talets början.

Stomme i ek, rygg och sits klädd i textil. Snurr samt vickfunktion. Senare omklädd.

Slitage, repor, märken, skador samt hål på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 977