SERVISDELAR, 47 delar, porslin, Pillivuyt Paris Frankrike.

148708. SERVISDELAR, 47 delar, porslin, Pillivuyt Paris Frankrike.

15 flata 24 cm.
15 flata 20,5 cm.
14 djupa 23 cm.
2 uppläggningsfat längd 32,5 cm.
Uppläggningsfat längd 44 cm.

Slitage, missfärgningar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 flata 24 cm.
15 flata 20,5 cm.
14 djupa 23 cm.
Uppläggningsfat längd 44 cm.

Antal besök: 592