Intarsiadekor av bland annat Venus och Minerva.
Längd 94, bredd 49,5, höjd 192 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador. Dörrar svårstängda. Löst krön. En lista på sida saknas. Nyckel saknas.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
14867

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 382