Intarsiadekor av bland annat Venus och Minerva.
Längd 94, bredd 49,5, höjd 192 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador. Dörrar svårstängda. Löst krön. En lista på sida saknas. Nyckel saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Placering
H11
Föremålsnr
14867

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 350

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!