Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Intarsiadekor av bland annat Venus och Minerva.
Längd 94, bredd 49,5, höjd 192 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador. Dörrar svårstängda. Löst krön. En lista på sida saknas. Nyckel saknas.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Leverans: Från 107 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
107 EUR
Storbritannien/Tyskland
177 EUR

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Storbritannien
London
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Försäkringskostnad kan tillkomma.

Läs mer om transport.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H11
Föremålsnr
14867

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 282

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!