BLUS SAMT HATTAR, 3 st, 1900-tal.

1486682. BLUS SAMT HATTAR, 3 st, 1900-tal.

Blus med dekor av spetsar, foder i siden.

Bruksslitage. Blus med skador, främst på foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 323