LLUÍS VILA PLANA. Queralbs.

LLUÍS VILA PLANA. Queralbs.
1486149. LLUÍS VILA PLANA. Queralbs.

Olja på duk
Signerad. I ramen, med titeln och daterad 1973
46x60,5 cm.

I gott skick, liten lapp och restaurering. Ram med xylofaggallerier. Stomme i stuckaturerat och förgyllt trä, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
46x60,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 564