SOFFA och STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-tal.

1486133. SOFFA och STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-tal.

soffa, längd 138 cm, höjd 98 cm, djup 80 cm, sitthöjd 53 cm
stolar, höjd 92 cm, bredd 46 cm, sitthöjd 49 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 394