LG LUNDBERG. "Långt ut XI", färgetsning, signerad och numrerad 20/50.

148602. LG LUNDBERG. "Långt ut XI", färgetsning, signerad och numrerad 20/50.

Daterad 2002, 21,5 x 16,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 2002, 21,5 x 16,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 676