Bestående av:
6 + 4 speceriburkar, Triconi, höjd ca 12,5 - 20,5 cm.
Kavel, trä och porslin med dekor av blommor, längd ca 40 cm.
Bricka, omärkt.
Väggur, porslin, omärkt.
Speceriställ med lådor, Total längd 50, bredd 17, höjd 38 cm.
Slitage. Nagg/Skador.
Bestående av:
Bricka, omärkt.
Väggur, porslin, omärkt.
Slitage. Nagg/Skador.