BESTICK, 18 DELAR, silver, modell "Chippendale".

1485960. BESTICK, 18 DELAR, silver, modell "Chippendale".

6 matknivar, 25 cm, 6 matgafflar, 20 cm, 6 matskedar, 20,5 cm. stämplade 1948, GAB, vikt exklusive knivar med stålblad: 634 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 527