VINGLAS, 10 st, "Bror", Kosta.

148588. VINGLAS, 10 st, "Bror", Kosta.

Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage. Ett med fotnagg. Ett med mynningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

Antal besök: 1 321