ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, skinn, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

1485690. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, skinn, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

Claw on boll fötter, bredd 83 cm, djup 65 cm, höjd 114 cm.

Klädsel med slitage och sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633