STAN WYS. Skulptur, brons.

STAN WYS. Skulptur, brons.
1485594. STAN WYS. Skulptur, brons.

Kvinnostudie, signerad samt numrerad 7/8, daterad 1997, höjd inkl socker 57,5.

Mindre ytrepor och slitage.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytrepor och slitage.

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 820