BOKHYLLA, teak, AB Rottne möbelindustri, 1950/60-tal.

148549. BOKHYLLA, teak, AB Rottne möbelindustri, 1950/60-tal.

Längd 135 cm, höjd 168 cm, bredd 41 cm.
Skyltmärkt.
Lådor samt luckor, skrivdel.

Repor och slagmärken, märken efter penna.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt.
Lådor samt luckor, skrivdel.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 556