KAFFESERVIS, 26 delar, porslin, Blue royal, Rosenthal.

148546. KAFFESERVIS, 26 delar, porslin, Blue royal, Rosenthal.

11 kaffekoppar, 9 kaffefat, 12 assietter, 2 kakfat, sockerskål med lock, gräddkanna med lock, kaffekanna.

Bruksslitage. Kaffekanna, ett kaffefat med med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 985