DAMRING i 18k rödguld besatt med 2 st lapis lazuli stenar.

148544. DAMRING i 18k rödguld besatt med 2 st lapis lazuli stenar.

Stämplad E S kattfot 18K E9 (1955)
Storlek 17 mm
Totalvikt 8 gram
Omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17 mm
Totalvikt 8 gram
Omarbetad.

Antal besök: 1 011