OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Piprökande same, akvarell, otydligt signerad.

1485059. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Piprökande same, akvarell, otydligt signerad.

Ramstorlek 28 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 28 x 26 cm.

Antal besök: 2 426