SPEGEL, guldmålad, 1900-tal.

SPEGEL, guldmålad, 1900-tal.
1484789. SPEGEL, guldmålad, 1900-tal.

höjd 101 cm, bredd 46 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 101 cm, bredd 46 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 400