SKÅP, allmoge, 1700-tal.

SKÅP, allmoge, 1700-tal.
1484731. SKÅP, allmoge, 1700-tal.

höjd 200 cm, bredd 110 cm, djup 44 cm.

Ålders- och bruksslitage. Påbättrad originalmålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 326