SAMEKNIV, renhorn, signerad H.

1484546. SAMEKNIV, renhorn, signerad H.

Ca 23.5 cm lång med slida.
Bladets längd är ca 10 cm.

Hack i bladet. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 23.5 cm lång med slida.
Bladets längd är ca 10 cm.

Hack i bladet. Bruksslitage.

Antal besök: 2 013