BULJONGKOPPAR med fat, 12 st, porslin, "Chines Rose" Spode, England.

148453. BULJONGKOPPAR med fat, 12 st, porslin, "Chines Rose" Spode, England.

Buljongkopparnas diameter ca 12 cm.

Bruksslitage , obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 591