JENS FERDINAND WILLUMSEN. "To Bretagnekoner skilles efter en Passiar, 1890". Litografiskt tryck. Signerad i trycket J F Willumsen.

148444. JENS FERDINAND WILLUMSEN. "To Bretagnekoner skilles efter en Passiar, 1890". Litografiskt tryck. Signerad i trycket J F Willumsen.

72x62 cm
Utgivet av Förlaget Normann Zeuthen, Gentofter, Danmark.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

72x62 cm

Gulnad.

Antal besök: 2 102