BESTICK, 100 delar, nysilver, GAB, 1900-tal.

1484357. BESTICK, 100 delar, nysilver, GAB, 1900-tal.

gafflar 21,5 cm, 12 st
knivar 24,5 cm, 12 st
skedar 21,5 cm, 12 st
förrättsgafflar 19,5 cm, 12 st
förrättsknivar 21 cm, 12 st
förrättsskedar 18,5 cm, 12 st
smörknivar 20 cm, 2 st, ostkniv 21,5 cm, 1 st, soppslev 35 cm, 1 st, dessertgafflar 15 cm, 12 st, kaffeskedar 13 cm, 12 st.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

gafflar 21,5 cm, 12 st
knivar 24,5 cm, 12 st
skedar 21,5 cm, 12 st
förrättsknivar 21 cm, 12 st
förrättsskedar 18,5 cm, 12 st

mindre bruksslitage.

Antal besök: 846