KARAFF och 2 st glas, "Turun Hopea", Pentti Sarpaneva, Finland.

148419. KARAFF och 2 st glas, "Turun Hopea", Pentti Sarpaneva, Finland.

Signerade, kraffens höjd ca 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 713