CYKEL, 1920/30-tal, Liljan Blackstad.

148390. CYKEL, 1920/30-tal, Liljan Blackstad.

Svart.

I stort sett original.
Rost och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart.

I stort sett original.
Rost och slitage.

Antal besök: 11 892