HARALD LINDBERG. "Eckerö Sandvik Åland", olja på duk, signerad samt daterad 59.

14838. HARALD LINDBERG. "Eckerö Sandvik Åland", olja på duk, signerad samt daterad 59.

38 x 55 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 55 cm.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 1 212