Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
FLASKA, glas, troligen Norge, 1800-tal.
1483637. FLASKA, glas, troligen Norge, 1800-tal.
Höjd 17 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
279