Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
KAFFEKOPPAR, 13 st med 12 st fat, porslin, Rörstrands "Kadett" 1900-tal.
1483487. KAFFEKOPPAR, 13 st med 12 st fat, porslin, Rörstrands "Kadett" 1900-tal.
randig dekor
höjd 6 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
randig dekor
höjd 6 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
949